Skontrolujeme Vašu elektroinštaláciu, vykonáme potrebné merania a vypracujeme revíznu správu.

Postaráme sa o elektro-revízie a Vy sa tak môžete bezpečne naplno venovať podnikaniu.

Skontrolujeme stav ochrany Vašich objekov pred zásahom blesku a prepätím a predídete tak prípadným veľkým škodám.

Pravidelnými kontrolami zabezpečíte stabilný prísun elektrickej energie pre Vaše výrobné prevádzky a vyhnete sa tak neočakávaným výpadkom vo výrobe.

Vykonáme odborné prehliadky a skúšky elektrických obrábacích strojov a výrobných liniek Vašej firmy či remeselnej dielne.

Ochotne Vám poskytneme odborné technické poradenstvo. Vyvinieme na mieru špeciálny Embedded HW & SW pre Vaše automatizačné projekty.

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Ponuka pre firmy a kancelárie

akciaAk pracujete vo Vašej firme s elektrickými spotrebičmi (počítače, predlžovačky, atď.) alebo elektrickým ručným náradím, potom práve Vám je určená táto ponuka. Jedná sa o revízie vyžadované zákonom 124/2006Z.z. a vyhl. 508/2009 Z.z. v zmysle noriem STN331600 a STN331610. Podrobnosti ponuky v článku...


Spoločnosť HOLTECH s.r.o. si Vám dovoľuje pomnúknuť vykonaniere vízií elektrických spotrebičov a ručného náradia.


Objednajte si voľný termín revízií už dnes na čísle 0911/082466 alebo mailom na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .

Oddbornými prehliadkami a skúškami elektrických zariadení predídete prípadným pracovným úrazom a hospodárskym škodám (sankciám od štátnych orgánov, neplnenie poistných plnení), ktoré by mohli vzniknúť vo Vašej spoločnosti.

Objednávateľ predloží potrebnú technickú dokumentáciu. Ceny sú uvedené bez DPH, sme plátcami DPH. Cestovné náklady sa účtujú samostatne.
Last Updated on Sunday, 04 January 2015 17:48  

0911 08 24 66