Skontrolujeme Vašu elektroinštaláciu, vykonáme potrebné merania a vypracujeme revíznu správu.

Postaráme sa o elektro-revízie a Vy sa tak môžete bezpečne naplno venovať podnikaniu.

Skontrolujeme stav ochrany Vašich objekov pred zásahom blesku a prepätím a predídete tak prípadným veľkým škodám.

Pravidelnými kontrolami zabezpečíte stabilný prísun elektrickej energie pre Vaše výrobné prevádzky a vyhnete sa tak neočakávaným výpadkom vo výrobe.

Vykonáme odborné prehliadky a skúšky elektrických obrábacích strojov a výrobných liniek Vašej firmy či remeselnej dielne.

Ochotne Vám poskytneme odborné technické poradenstvo. Vyvinieme na mieru špeciálny Embedded HW & SW pre Vaše automatizačné projekty.

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Čím sa líšime

Otvoreným a férovým prístupom šetríme našim zákazníkom peniaze tak, aby navrhnuté riešenie bolo vždy funkčné a zodpovedalo platnej legislatíve. Poradíme tiež zákazníkovi s tým, čo naozaj potrebuje a ochránime ho od zbytočných nákladov.

Dlhodobým partnerstvom sa snažíme sa o dlhodobú spoluprácu s priateľským prístupom. Partnerom poskytujeme rady ZADARMO. Pracujeme v takých časoch, kedy to zákazníkovi najlepšie vyhovuje a najmenej obmedzuje prevádzku. Sme malá firma a komunikácia s nami je priamočiara. 

Žiadne výdavky naviac za práce, ktoré mnoho-krát ani nepotrebujete. Ak máte dobrú dokumentáciu, nebudeme vám ju znovu a zbytočne vytvárať. Ak máte v poriadku značenie, nebudeme vám ponúkať nové. Vždy ponúkame riešenie do takej hĺbky, akú reálne potrebujete. Preto sú naše služby vysoko efektívne.

 

0911 08 24 66